O Mnie

Cześć, miło Cię tu widzieć. W tej zakładce dowiesz się nieco
o mojej osobie i tym co robię. 


Moja fotograficzna przygoda zaczęła się tak naprawdę jakieś 15 lat temu kiedy to uderzyło mnie piękno zdjęć
z kosmicznego teleskopu Hubbla. Od tamtej chwili zapragnąłem fotografować kosmos. Upłynęło jednak kilka lat 

zanim zacząłem realizować to marzenie, W tym czasie byłem profesjonalnym sportowcem, przez 12 lat trenowałem łyżwiarstwo szybkie. Reprezentowałem nasz kraj na Uniwersjadzie i byłem członkiem kadry narodowej. Cały czas pamiętałem również o fotografii. Od 4 lat zacząłem do niej wracać, na początku tylko dla przyjemności jako forma spędzania wolnego czasu. Z czasem jednak zrozumiałem, że rozwijanie się tym kierunku sprawia mi taką frajdę, że nadeszła pora na połączenie swojej pasji z pracą. Tak oto jestem tutaj. Witam Cię na mojej stronie poświęconej fotografii. Znajdziesz tutaj moje portfolio w dzidzinach takich jak fotografia reportażowa, krajobrazowa, astrofotografia
i wiele innych.
 Jeżeli poszukujesz fotografa na swój ślub, chcesz przedstawić profesjonalnie swój produkt, lub ozdobić wydrukami wnętrze.  Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą i kontaktu ze mną. 
Dzięki swojej fotografii, szczególnie tej astronomicznej, chciałbym zachęcać również ludzi do interesowania się kosmosem i jego eksploracją, co według mnie jest jednym z największych celów do którego dążyć może ludzkość.

Zainteresowania:

Fotografia
Astronomia

Lotnictwo

Poznaj mnie

Moja fotografia w mediach

10 Listopada 2018 po dwóch latach polowań udało mi się sfotografować przechodzący za Giewontem Księżyc oświetlony zaledwie w 9%. Zdjęcie okazało się takim viralem w Polsce, że trafiłem z nim nawet do głównego wydania Faktów TVN oraz porannego do wydania TVN24. Pod poniższymi linkami możesz obejrzeć te relacje: 

Zapraszam Cię również do wielu publikacji w internecie na temat tego zdjęcia:

Legend of Photopills January 2019

21 Stycznia 2019 o wschodzie Słońca wykonałem zdjęcie zachodzącego, przyćmionego Księżyca wraz z narciarzem Szczepanem
Karpielem-Bułecką. Zdjęcie to stało się najpierw najlepszym zdjęciem dnia, później najlepszym zdjęciem miesiąca, a na końcu trafiłem do galerii "Legend" aplikacji Photopills.

Współpraca

Współpraca

Foto-7-poziom-no-bg-1-e1498746761502.png

Zadaj mi pytanie

logo czarne.png
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2018 Michał Ostaszewski