Licencje prywatne

W tej zakładce sklepu znajdziesz niektóre z moich zdjęć
z możliwością zakupu pliku w pełnej rozdzielczości na licencji do wydruku we własnym zakresie. Jest to licencja niekomercyjna i umożliwia wykorzystanie na ograniczonym polu eksploatacji. Jeżeli chcesz wykorzystać moje zdjęcie do komercyjnego użytku, przejdź do zakładki licencje komercyjne.

Szukaj zdjęcia

Licencja prywatna - do wydruku zdjęcia we własnym zakresie

Zdjęcie zakupione w tej zakładce jest to plik cyfrowy w formacie JPEG w pełnej rozdzielczości. Zdjęcie nie jest gotowym obrazem ani wydrukiem jest jedynie cyfrową kopią pliku. Licencja upoważnia licencjobiorcę(osobę kupującą) do wykonania z pliku wydruku we własnym zakresie dla potrzeb prywatnych(nie większa liczba reprodukcji niż 3) takich jak dekoracja swojego domu, czy miejsca pracy. Licencja nie zezwala na wykorzystanie zdjęcia dla wykorzystania komercyjnego takiego jak druk na jakichkolwiek materiałach reklamowych, pocztówkach, magnesach, ubraniach, wydrukach, publikacjach które później są odsprzedawane dalej, nie zezwala również na umieszczanie na stronach internetowych oraz jakiekolwiek dalsze sublicencjonowanie pliku rozumiane jako dalsza odsprzedaż.  Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem zdjęcia dla zastosowań komercyjnych, skontaktuj się ze mną przez zakładkę Kontakt lub zajrzyj do zakładki Licencje Komercyjne. 
Po dokonaniu zakupu i opłaceniu go otrzymasz link z fotografią. W przypadku niektórych plików rozdzielczość ich jest tak duża, że niemożliwe jest zautomatyzowanie tego procesu bezpośrednio poprzez moją stronę internetową. W tym przypadku otrzymasz je w ciagu 48h na wskazany adres email podany przy zamówieniu. W razie pytań nie wahaj się
i skontaktuj się bezpośrednio ze mną.
W przypadku tych licencji nie mam kontroli nad procesem ewentualnego wydruku, w związku z tym nie odpowiadam również za jakiekolwiek niedoskonałości potencjalnego wydruku. Jeżeli interesuje Cię zakup wydruku mojego zdjęcia i chcesz mieć gwarancję jakości, zamów gotowy wydruk w zakładce Wydruki.

Pamiętaj że dokonując zakupu w tej zakładce zgadzasz się na warunki licencji w pełni opisane w regulaminie sklepu. 

Licencja ta jest licencją niewyłączną. 
 

logo czarne.png
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2018 Michał Ostaszewski